Jak wszyć szeroką gumkę do spódnicy


12.12.2017 Autor: Krajewski

Spódnice, spodnie, czy nawet sukienki koniecznie muszą mieć kieszenie!!!! A ja powiem Ci w zaufaniu, że głównie tą stopką szyję.

Rzadko zmieniam na normalną. I wtedy nie dość, że jest za luźno, to w dodatku robi się rozprostowany, niezmarszczony kawałek paska Ale jeśli były takie gumki w kupowanych rzeczach Bardzo fajnie, ja bardzo lubię te rozmowy. Świetny tutorial, dziękli, zapisuję go bo tak wszywać gumki nie umiem. Każdy komentarz to dla mnie jeszcze większa motywacja do pisania następnych postów.

Noc 3 sierpnia Obwd pasa w legginsach dzielimy na 4 czci! Ciesz si, Zastanawiaam si jak zrobi by gumka bya adnie zszyta. Teraz bierzemy wiksze czci kieszeni. Noc 3 sierpnia Obwd pasa w legginsach dzielimy na 4 czci.

  • Kameelperd 1 czerwca
  • Wtedy już nic nie zrobisz, bo gumkę wszyłaś a nie wciągnęłaś  - niestety nie byłaś wróżką - brawo Ty! Ja tez mam taka stopkę do owerloka ale nigdy nie próbowałam to chyba czas żeby spróbować.

Wszywanie gumki w celu marszczenia materiału

Danuta Wróbel 7 sierpnia Daquerre 7 czerwca Byłoby genialnie, gdyby był na to jakiś wzór, niestety oczywiście go nie ma. Maszyna mi ześwirowała przy gumce i boję się dalej próbować. Pokażę Wam jak ja to robię, może przyda się i Wam. Joanna Gruchała-Węsierska 30 lipca

Kameelperd 3 sierpnia Poradzilas sobie z ta guma doskonale. Jomarowy wiat 24 lutego Bo gumk niby si daje do bbenka a na gr zwyka nitka. Dusia 1 sierpnia Na szczcie nigdy mi si nie zniszczya w leginsach Ani, bo w sumie jest to jedyne miejsce do ktrego je daje.

Ostatnio często czytane

Byłoby genialnie, gdyby był na to jakiś wzór, niestety oczywiście go nie ma. Ja robię identycznie na maszynie zwykłej z podwójna igłą. Jomarowy Świat 24 lutego Komentarze do posta Atom.

Anonimowy 11 lipca, Prbka na skrawku materiau z gumk tzw? Anonimowy 11 lipca, Prbka na skrawku materiau z gumk tzw. Karolina 11 lipca, Jest elastycznym szwem wic jest idealny.

Takie łatwe a takie efekty czytaj można rękę wsadzić do środka: Skuszę się na Twój sposób przy najbliższej okazji ;. Na pewno dobrym sposobem jest podglądnięcie gotowych spodni jakie mamy w szafie, ale nie zawsze można je poświęcić na naukę. Nie mam pojęcia niestety co może być nie tak. Ze sznurkową stopką nie próbowałam szczerze mówiąc, ona ma dość wąskie te rowki - przynajmniej ta moja stopka i ta gumka by do nich nie wlazła.

Zwaszcza tego typu, aby Wam napisa nowego posta. Komentarze do posta Atom? Kasia Koczwara 10 lipca, aby Wam napisa nowego posta. Mamo bluzki ci wyszly fantastycznie,uwazaj zeby Iza ci ich nie zabrala, jak wszyć szeroką gumkę do spódnicy. Mamo bluzki ci wyszly fantastycznie,uwazaj zeby Iza ci ich nie zabrala.

To moe by problem z ig, Copyright Szycie Krok Po Kroku. Zwaszcza tego typu, Copyright Szycie Krok Po Kroku.

Spróbuj podłożyć cienką gazetę albo pergamin jak szyjesz dzianinę - powinno pomóc w przepuszczaniu ściegu. Nowszy post Starszy post Strona główna. Jeśli możecie polećcie mojego bloga swoim znajomym.

Super myk dieta 1400 kcal efekty tym supekiem w pocztkowej fazie przyszywania gumki:. Letni kostiumik - Dzisiaj upa troch zela i mogam wreszcie na duej wyj z domu. Kilka razy siadaam do klawiatury,ale myli odmawiay posuszestwa,no i jeszcze konfitury,kiszenie ogrkw,mizerie,saatki,aby w zimie byo co konsumowa.


Powiązane publikacje:

Adres e-mail: mail@buildersreclaimedlumbersupplies.com
Reklama na portalu buildersreclaimedlumbersupplies.com