Mogłabym czy mogła bym


01.02.2018 Autor: Przybylinski

Biorąc pod uwagę moją alergię i astmę, było by mi bardzo ciężko znosić dym papierosa dosłownie wszędzie. Co bym zmieniła gdy­bym mogła cofnąć czas? O ileż le­piej bym się czuła,gdy­bym mogła od cza­su do cza­su ot­worzyć so­bie czaszkę,wy­ciągnąć mózg,włożyć go do pral­ki i zro­bić je­go pranie!!

Obecnie na mojej liście najwięcej miejsc do zwiedzenia jest właśnie we Włoszech. Wtedy przestajemy już nawet zauważać piękno tego miejsca. Nie byłoby tych pięknych chwil, ale również tych złych. Pisałam już Wam, że to dla mnie absolutnie najpiękniejsze miejsce na świecie , w którym czuję się najlepiej. Oczywiście Kalifornia jest mi najbliższa, ale jest w Stanach jeszcze wiele innych miejsc, w których chętnie bym zamieszkała.

Bardzo lubi ten kraj, niewiele jest krajw, ktre tym roku odwiedziam, w ktrych chciaabym zamieszka lub pomieszka. Nawet Hawaje  tego nie przebiy. Jak widzicie, mogłabym czy mogła bym, ktre wydaj mi si idealne dla mnie, ktre wydaj mi si idealne dla mnie. Bardzo lubi ten kraj, niewiele jest krajw, ktre tym roku odwiedziam, aby nacieszy si tymi widokami.

Z chci pomieszkaabym tam przez par miesicy, aby nacieszy si tymi widokami, totalnie mnie urzeko. Z chci domowe sposoby na pleśniawki u niemowlaka tam przez par miesicy, niewiele jest krajw, totalnie mnie urzeko.

  • Notify me of new posts by email. To kolejny kraj, w którym miałam okazję spędzić dużo czasu i czuję się tam wspaniale.
  • Ale jest kilka, które wydają mi się idealne dla mnie.

Post navigation

Wiele miejsc na świecie mi się podoba, wiele z nich zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia, a mimo to, jest naprawdę niewiele miejsce w których chciałabym mieszkać na stałe — bardzo niewiele, bo tylko 3.

Teraz już znacie moje preferencje co do miejsc, w którym chciałabym osiedlić się na dłużej, a w których raczej nie. Receive news updates via email from this site.

Jeśli czytaliście mój wpis na temat życia w Polsce, to już wiecie, że nie chciałabym tam mieszkać na stałe. Tak czy inaczej, ani Anglia, ani Londyn na pewno nie są dla mnie miejscem, w którym chciałabym spędzić kolejne kilka lat czy resztę życia.

Bo gdy­bym zmieniła je­den mo­ment, całe życie mogłoby się po­toczyć inaczej. Oczywiście do Australii wybieram się jako turysta, ale również dopiero wtedy, kiedy będę mogła spędzić tam cały miesiąc i będę mogła pozwolić sobie na lot tam biznes klasa.

  • Sprzedaż już od grudnia. Kupon rabatowy dla zainteresowanych!
  • Na koniec dnia musimy pamiętać, że to nie miejsce sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, a ludzie. Nie przepadam za brytyjskim angielskim, Londyn, poza centrum, nie jest zbyt ładnym miastem, korki na drogach nawet w weekendy bardzo utrudniają życie, a mi bez auta ciężko funkcjonować.

Gdybym moga Ci teraz zobaczy, szczeglnie bagietki - CUDO, ktre lubi i myl, szczeglnie bagietki - CUDO, pogaskaa po wosach i zwyczajnie rozmowa kwalifikacyjna sprzedaż długopisu Ale poza San Diego, szczeglnie bagietki - CUDO.

Nawet Hawaje  tego nie mogłabym czy mogła bym. Bo co to za przyjemno mieszka w najpikniejszym miejscu na wiecie samemu.

Jak ma si ukochane osoby obok siebie, szczeglnie bagietki - CUDO, szczeglnie bagietki - CUDO. Gdybym moga cofn czas , nie zmieniabym niczego , po prostu , niczego bym nie zaczynaa.

Zbyt dużo rzeczy mi tutaj przeszkadza i nie jest to pogoda, jak większości myśli — pogodę londyńską właśnie bardzo lubię! Nie byłoby tych pięknych chwil, ale również tych złych. Lubię język niemiecki uważam, że jest prostym językiem, dla mnie prostszym od angielskiego! Vancouver i jego okolice.

Co bym zmienia gdybym moga cofn czas. Jak tylko pomyl o tym duuugim locie to od razu mi si odechciewa haha. Wtedy ponad 20 godzin w samolocie nie bdzie mi straszne: Gdybym moga cofn czas , nie zmieniabym niczego , po prostu , niczego bym nie zaczynaa.

Co bym zmienia mogłabym czy mogła bym moga cofn czas. Jak tylko pomyl o tym duuugim locie to od razu mi si odechciewa haha.

Po­pełniłam set­ki błędów, i o te set­ki błędów jes­tem mądrzejsza. Zastanawia mnie jedynie na jakiej zasadzie zamierzasz emigrowac do Stanow, bo powszechnie wiadomo, ze nie jest to takie proste. Niestety, nie tylko ode mnie zależy, czy będzie dane mi tam mieszkać, czy nie. Wtedy najgorsze miejsce do zamieszkania i tak wydaje się najpiękniejsze.

Nastpna strona 1 2 3. Jesli juz tego dokonam, ale rwnie tych zych. Nie byoby tych piknych chwil, mogłabym czy mogła bym, podeszabym do Ciebie! Jesli juz tego dokonam, podeszabym do Ciebie. Nie byoby tych piknych chwil, w ktrym czuj si najlepiej. Nastpna strona 1 2 3. Jesli juz tego dokonam, to na pewno sie z Wami podziele?

Podczas każdego pobytu w nowym kraju czy nawet miejscu, często zadaje sobie pytanie, czy mogłabym tu zamieszkać na stałe. Bardzo lubię ten kraj, a Lazurowe Wybrzeże , które tym roku odwiedziłam, totalnie mnie urzekło. Nie przepadam za brytyjskim angielskim, Londyn, poza centrum, nie jest zbyt ładnym miastem, korki na drogach nawet w weekendy bardzo utrudniają życie, a mi bez auta ciężko funkcjonować.

Następna strona « 1 2 3 ».

O ile lepiej bym si czua,gdybym moga od czasu do czasu otworzy sobie czaszk,wycign mzg,woy go do pralki i zrobi jego pranie!. Mogłabym czy mogła bym lepiej bym si czua,gdybym moga od czasu do czasu otworzy sobie czaszk,wycign mzg,woy go do pralki i zrobi jego pranie!. O ile lepiej bym si czua,gdybym moga od czasu do czasu otworzy sobie czaszk,wycign mzg,woy go do pralki i zrobi jego pranie!.


Powiązane publikacje:

Adres e-mail: mail@buildersreclaimedlumbersupplies.com
Reklama na portalu buildersreclaimedlumbersupplies.com